Lokalizacje

STARE MIASTO

Nasze apartamenty zlokalizowane są w odległości 1 km. od Rynku Głównego. Jest to idealne miejsce wypadowe dla Wszystkich chcących cieszyć się bliskością zabytków i atrakcji turystycznych tego miasta.

Kazimierz

Kazimierz - Dzielnica Żydowska to historyczna część Krakowa posiadająca wyjątkowy klimat. Korzystając z noclegu w naszych apartamentach zlokalizowanych w samym sercu tej dzielnicy Krakowa będziesz miał na wyciągniecie ręki jej wszystkie turystyczne atrakcje.

OKOLICE TAURON ARENY

Dzięki dogodnej lokalizacji możesz cieszyć się komfortowym dojazdem na wszystkie wydarzenia odbywające się w Tauron Arena Kraków.

OKOLICE CENTRUM KONGRESOWEGO ICE

Dla osób biorących udział w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kongresowe ICE, polecamy nasz apartament zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie tego Obiektu - odległość od ICE Kraków to zaledwie 100 m.

Wzgórze Krzemionki

Nowa inwestycja z 2018 roku. Lokalizacja idealna dla osób szukających spokoju w centrum miasta. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Rynek Podgórski, dzielnica Kazimierz, Park Bednarskiego, Kamieniołom Liban, Fabryka Oskara Schindlera.
X
Masz pytanie ?
Masz pytanie ?
Pytania, wątpliwości, problemy? Jesteśmy po to by pomóc.
Łączenie...
Brak dostępnych konsultantów, proszę spróbować później.
Wszyscy konsultanci są zajęci.
:
:
:
Dzień dobry, wpisz swoje pytanie aby rozpocząć rozmowę.
:
:
Sesja zakończona.