InPoint Smart Apartments

Lokalizacje

Aparthotel Inpoint G15 - apartamenty położone między Starym Miastem a Kazimierzem, ul. Grzegórzecka 15. Przestronne studia, dostępne dla większej ilości osób, idealne dla rodzin. Balkony z markizami sprzyją wakacyjnemu relaksowi, a przytulne, klimatyczne wnętrza pozwolą naszym gościom poczuć się w Krakowie jak u siebie w domu. Łącznie w lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej 15 dysponujemy 39 Apartamentami, w których możemy zakwaterować aż 145 osób.

Apartamentowiec przy ul. Grzegórzeckiej 11 - to nowoczesny budynek zlokalizowany w sąsiedztwie aleji Daszyńskiego i Hali Targowej. Dostępne apartamenty  są idealne na pobyt biznesowy lub weekendowy wypoczynek. W tej lokalizacji oferujemy apartamenty typu studio oraz przestronne apartamenty z  widokiem na Wawel. Łącznie w tej lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej 11 posiadamy 15 Apartamentów

Apartamenty Wesoła - klimatyzowane studia z balkonami, apartamenty z jedną i dwoma sypianiami i balkonami  w nowoczesnym budynku usytuowanym jedynie kilka minut od Rynku Głównego i Kazimierza.  Bliskość najlepszych i najmodniejszych restauracji sprawia, że jest to idealna opcja na weekend lub pobyt biznesowy.

Browa Lubicz - apartamenty z odzielną sypialnią i  z balkonami w nowoczesnym budynku usytuowanym jedynie kilka minut od Rynku Głównego, Dworca Głównego, ul. Lubicz 17. Bliskość najlepszych i najmodniejszych restauracji sprawia, że jest to iidealna opcja na weekend lub pobyt biznesowy.

Old Town - to wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w różnych miejscach na terenie Starego Miasta. Wygodne i stylowe mieszkania w kamienicach pozwolą poczuć krakowski klimat. Mieszkanie przy ul. Studenckiej znajduje się na ostatnim piętrze przepięknej kamienicy i jest mieszkaniem dwu poziomowym.

Zarezerwuj swój apartament już teraz!
pfr logo
Show on the map